Synergy klasik cilt bakımına yeni bir soluk getiren profesyonel yeni teknolojili bir cilt bakım cihazıdır. Klasik cilt bakımından en önemli farkı sıkma işlemi yapılmamadır. Cidi derinlemesine temizleyen, nemlendirme ve besleme özelliğine sahip bir bakım sistemi olan, synergy suyun gücünü kullanarak ciltteki ölü hücrelerden ve yağlı tabakalardan peeling etkisi ile aynı zamanda siyah nokta ve sivilcelerden kurtulmayı sağlayan nem ve leke tedavisi yapan bir cilt bakım yöntemidir.

Bu cilt bakımı yöntemi ile herhangi bir iyileşme sürecine gerek kalmadan, cildin derin temizliği, ,anti –oksidan nemlendiricileri ile nemlenme ve gençleşmeyi sağlar. Cildi tahriş etmez. Synergy sistemi akne tedavisinde, kuru nemsiz cilt probleminde, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar ve genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede etkili, güvenilir ve mükemmel sonuçlar sunar.

Cihaz içerisinde bulunan özel solüsyonlar cihaz başlığı ile cilde püskürtülür arkasından vakum yardımıyla ile çekilir. Cilt, ölü hücreler, sebum ve kirlerden arındırılır. Derinlemesine bir temizlik ve bakım sağlanır. Toplam bakım süresi 40 dakikadır. Cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz. Bu sayede günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz. Sıkma yapılmadan uygulanan bu bakımla her mevsim siyah noktasız , aknesiz ve gözeneksiz duru  ve genç bir cilde sahip olmak mümkündür.

Cihazımızın bu etkilerininin yanında anti-aging ve ciltle toparlanma ve cilt ovalinin belirginleştirilmesini sağlayan iki ayrı etkisi daha bulunmaktadır.

Cihaz içinde bulunan:

*Quapollar ve ucosmo  teknolojileri ile radyo frekans dalgaları kullanılarak cildi 37-41 derece sıcaklığına ısıtarak kolajen üretimini tetikler. Cilt sıkılaşarak daha genç ve diri bir görünümüne kavuşur. Kırışıkların görünümü azalır ve düzenli uygulama ile kırışık görünümü kaybolur.