LPG  endermologie ALLIANCE SIKILAŞMA VE ANTİ-AGİNG Programı

LPG NEDİR ,ETKİLERİ NELERDİR , NASIL ZAYIFLATIR:

LPG Zayıflama aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara  basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur.Bilinen hiçbir yan etkisi olmayan bu sistemde iğne , acı , ısı  yoktur.Kişi seans sırasında rahatlatıcı bir masaj deneyimi yaşar ve seans sonrasında stress etkilerinden kurtulduğunu farkeder.Lenfatik akışı hızlandıran LPG masajı vücuttan sıvı artırımını artırarak ödemden kurtulmayı sağlar.

Dünyanın sellülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış FDA belgeli tek endermoloji cihazı LPG’dir.

SELÜT NEDİR?

Selülit özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adını verdiğimiz derialtı yağ hücre gruplarının kan ve lenfatik dolaşımı bozmasıyla oluşan bir fenomendir. Kan ve lenfatik dolaşımı etkilenen bölgede zaman içerisinde yağ hücre gruplarının arasında oluşan fibrotik bantlar deride çöküntülere ve portokal kabuğu görünümüne neden olmaktadır.

LPG NASIL ETKİ YAPMAKTADIR?

LPG uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların eliminisyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır.

LPG ENDERMOLOJİ UYGULAMALARI NASIL YAPILMAKTADIR?

LPG tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Uygulamalar, 10-20 seans arasında değişmektedir. Tedavi sırasında her hastaya özel uygulama çorabı giydirilmektedir. LPG endermoloji tedavisi tamamen ağrısız olmasının yanı sıra hastada stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir. Her bir seansta uygulama 35 dakika sürmektedir.

LPG KİLO KAYBI YAPAR MI?

Endermoloji, esas olarak selüliti tedavi etmekle birlikte uygulanan alanlarda lokal incelmeler de sağlamaktadır.LPG uygulaması metabolizmayı artırma etkisiyle uygun beslenme programı ile birleştirildiğinde kilo kaybı sağlamaktadır.Ayrıca özellikle inatçı yağ birikimleriniin olduğu karın basen sırt gibi bölgelerde mucizevi incelmeler sağlamaktadır

LPG, LIPOSUCTION AMELİYATLARINA ALTERNATİF BİR TEDAVİ MİDİR?

Liposuction vücut kontur düzeltmesi sağlayan ve yağ hacmini azaltan etkin bir cerrahi yöntemidir. Ancak sellüliti ve deri düzensizliklerini tam olarak yok etmez. LPG vücut kontur düzeltmelerinde liposuctiona alternatif bir yöntem olmamakla birlikte liposuction’la kombine edildiğinde daha mükemmel sonuçlar alınmasını sağlar.

LPG SPORDAN DAHA ETKİLİ MİDİR?

Spor, vücut sağlığı için kaçınılmaz önemde olmakla birlikte oluşmuş selüliti yok etmemektedir. En ideal olan LPG endermoloji tedavisi ile birlikte Spor kombine edilmesidir.

Merkezimizde buluna LPG 30 yıllık uzmanlık ve bilimsel araştırmaların yaratılmış çok yeni bir teknolojidir.Benzerlerine nazaran seans süresinin kısaldığı ve etkinin arttığı cihazımızla sadece 3 seans sonrasında GÖZLE GÖRÜLEBİLİR SONUÇLAR İZLENMEKTEDİR.

Tek bir bakımla

*Bölgesel ve dirençli yağ depoları giderilmekte

*portakal kabuğu görünümünün pürüzsüzleştirlmesi

*Cildin doğal olarak sıkılaştırılması

Sağlanmaktadır.