Güzelliğin Merkezine Hoşgeldiniz!
 • Estetik sektöründe deneyimlerini İzmirin güzel ve her zaman genç güzel kalmak isteyen hanımları ile buluşturmak isteyen meltem şakranlı tarafından kurulmuştur. Güzelliğe kapılarını kasım 2017 de açan merkezimizin birinci hedefi doğal güzelliği destekleyen estetik uygulamalarını müşterilerine sunmaktır Mavişehir bölgesinde hzimete açılan merkezimizde günümüz insanının estetik ve bakım gereksinimlerini karşılayacak hizmetler Fda onaylı en yeni teknolojili cihazlar ve deneyimli bir ekip tarafından sunulmaktadır. ’’Vücudunu iyi hisseden insan kendini iyi hisseder mottosundan’’ yola çıkarak merkezimde müşterilerimize ;
  Zayıflama detoks ve beslenme programları ,
  Cihaz destekli zayıflama programları ,
  LPG ,
  Lenf drenaj ,
  Pasif jimnastik ,
  Profesyonel ve Cilt ve vücut bakımı ,
  Cilt gençleştirme ve tedavi programları ,
  Synergy cilt bakım ,
  Altın iğne radyo frekans ,
  Epilasyon ,
  El ayak bakım ve tedavileri ,
  Kozmetik uygulamalar ve makyaj uygulamaları ,
  El ayak bakımı ve tedavileri ,
  Masaj ve solaryum hizmetleri verilmektedir. Maestheticare ile güzelliğinizi ortaya çıkarın...

Maestheticare sanatını deneyimleyin

Maestheticare, sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, İzmir ve bölgede referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Maestheticare kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktayız.

Merkezimizde estetik ve medikal uygulamaların tamamı konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. En önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır.

Klinik olarak güvenirliği kanıtlanmış, sonuçları hakkında net bilgilere sahip olduğumuz uluslar arası onaylı sistemler kullanmaya önem vermekteyiz.Estetik alanındaki tüm yeniliklerin takipçisiyiz.

VİZYON

Türkiye ve Avrupa’da estetik ve güzellik sektöründe öncü, tercih edilen, saygın ve kaliteli bir sağlık merkezi olmak.

MİSYON

Maesheticare olarak vizyonumuz, sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve sağlıklı güzelleşme konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak maksimum müşteri memnuniyetine sahip lider bir merkez olmaktır.